Aktuálně

Ti aktivnější z vás si již mohli všimnout, že klub konečně ožil a začal plnit své poslání.
První klubovou akcí byl seminář v Ostravě a další se bude konat 30.8. v Praze.

Dne 14.6. 2019 se v Ostravě uskuteční náš historicky první seminář. Akce je primárně určena začínajícím chovatelům, pro které bývá zvládnutí "chovatelské" genetiky velkou překážkou a často i důvodem k ukončení chovu.
Počítáme ale i s pokročilejšími chovateli, kteří mají zájem si upevnit základy nebo prostě jen poznat nové lidi "z oboru".
Součástí...

Po další pauze je opět aktuální i náš web, ale jsme si jistí, že díky našemu FB a instagramu jste nic neprošvihli. Co je tedy nového..

Od 1.9. 2018 jsou otevřeny registrace myšek (vrhů) všem členům. Nezapomeňte se před odesláním PP ujistit, že myšky splňují všechny požadavky. Vše potřebné najdete zde.
Co je nového?
Spouštíme databázi, zatím bohužel jen v betaverzi, která není veřejně přístupná. O jejím zveřejnění budeme informovat.
Plánujeme pro Vás seminář o základech genetiky pro...

Dnes jsme oficiálně spustili registrace. Všechny potřebné informace najdete v sekci členství. Pokud máte nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat osobně nebo skrze klubový email. Těšíme se na vás.

Leden 2018

08.01.2018

1.1. 2018 byly spuštěny registrace. Bohužel máme technické problémy s klubovým účtem. Prosíme vás o trpělivost. Ihned po jeho zprovoznění vás budeme informovat. (celý článek)

Zima 2017

20.12.2017

Všem budoucím členům přejeme klidné prožití Vánoc a štastný nový rok.
- vedení klubu